Letay - Світ Чекає

2017-12-28 09:45:00
>Letay - Світ Чекає
Ілля Резніков, більше відомий під сценічним іменем Ілля Letay наприкінці грудня презентує оновлену версію своєї пісні Світ Чекає. Історія композиції почалася ще минулого року, коли Ілля написав її першу версію. Ця версія була повністю англомовною і називалася World Is Calling. Але робота, яка пройшла сито конкурсного відбору Євробачення 2017, до сьогоднішньої презентації дійшла вже у зміненому звучанні і от як цей шлях описує сам автор:

«Якийсь час мені було прикольно зробити ще український варіант. В якийсь момент версія «Світ Чекає» мені більше сподобалася і я англійський варіант взагалі закинув і зробив повністю українську версію. Але потім було Євробачення і я згадав, що в мене є англійський куплет і зробив ще й таке поєднання, яке і взяли на Євробачення».

Щоправда, далеко з цим треком на конкурсі Ілля Letay не зайшов, бо як він сам пояснює, не дуже-то і готувався до виступу. Але запис почав жити власним життям, його добре сприймає публіка на концертах і під завісу року співак вирішив повернутися до української версії пісні і саме вона стає сьогоднішньої прем’єрою.