Друга Ріка - Брудний і Милий

2019-01-30 09:45:00
>Друга Ріка - Брудний і Милий

Хоч Друга Ріка і зайнята зараз до підготовки свого великого столичного концерту 8 березня, хоч вона і обіцяла вже не презентувати більше пісень з альбому Піраміда, але все ж Валерій Харчишин і команда знайшли шпарину і влаштовують радіопрезентацію ще одного треку з того релізу, пісню Брудний і Милий. Для цієї презентації у команди є особлива причина. Скоро на кіноекрани виходить новий фільм Зустріч Однокласників, де Валерій виконує одну з головних ролей і пісня Брудний і Милий стає саундтреком до кінокомедії.


«За дивним збігом я граю там музиканта на ім’я Валера. А пісня була вибрана напевно тому, що вона єдина така з альбому Піраміда. І коли її послухали режисер і продюсер цього кіно, то сказали, що це мабуть найкращий варіант для фільму, бо додає трохи філософії у кінокомедію».


Варто відзначити, що для Другої Ріки пісня Брудний і Милий трохи незвична робота. Річ у тому, що зазвичай група спершу творить музику, а тоді під неї Валерій Харчишин пише текст. Але у випадку сьогоднішньої презентації все було інакше. Валера написав спершу навіть не тест, а повноцінний вірш, який пізніше довелося серйозно скорочувати і вже під нього писати музику. І робилося це з однією дуже пам’ятною думкою


«Пісня, коли задумувалася, коли записувалася, вона була присвячена кузьмі Скрябіна. Коли я записував вокал мені здавалося, що цю пісню добре заспівав би Кузьма. І мабуть від цієї думки я і почав співати дещо схоже на Андрія»