Любила

2021-06-15 12:05:00
Любила
Три роки минуло, відколи Бумбокс записав спільно з командою Саші Чемерова The Gitas свою знамениту пісню Тримай Мене. А тепер ці ж музиканти майже в такому ж складі спробують увійти вдруге в ту саму річку і презентували нову кооперацію – Любила. Цього разу ініціатором співпраці виступив Саша Чемеров, який недавно почав паралельну сольну кар’єру. Ось його пряма мова:

«Мені здається, що перша робота була більш спонтанна. Воно якось так – пум-пум-пум і склалося. А другу роботу, тобто пісню «Любила» я писав вже думаючи про Андрія, що Андрій там буде співати. Навіть мелодію писав під feat з Андрієм».

В ідеї все виглядало так, що Хливнюк допише свою частину тексту і вони вдвох це запишуть. Але в процесі роботи долучилися музиканти Бумбокса, які переробили аранжування, записали інструментальні партії і тепер це дует не просто Чемерова і Хливнюка, а Чемерова і групи Бумбокс. І за словами Андрія, вони планують обидвоє виконувати цей трек на сольних живих концертах.

«Побачимо, як це наживо звучатиме. Наживо воно звучатиме трохи важче, ніж в студії. Я вже одним пальцем торкався живої версії, спробував навіть без Сані, як це лунатиме на репетиції…»