Об’єднані Любов’ю

2021-06-03 10:22:00
Об’єднані Любов’ю
Pianoboy перервав тривалу мовчанку і повернувся в ефіри з новою піснею, щоназивається  Об’єднані Любов’ю. Як і всі ми лідер групи Дмитро Шуров та інші його музиканти змушені були відсидіти вдома кілька локдаунів і поставити свою музичну діяльність на паузу. Але тепер  вони виходятьз великими планами на майбутнє і піснею, що провіщає їх. 

«Я написав цю пісню під час одного з наших багатьох локдаунів в момент, коли ми всі знову опинилися разом в одному просторі. Я думаю всі розуміють цей стан, коли ти в апатії і єдине, що може витягнути тебе із ліжка – це твоя кішка, або собака, або діти, але точно не ти», - пригадує Дмитро. 

Власне своїй кішці Матильді Шуровій він і присвятив нову пісню. «Матильда, до речі, достатньо гостро реагує на музику. Так іноді, коли я можу дуже гучно слухати музику, наприклад AC/DC на великі колонки, то вона знаходить у будинку таке місце, де її улюблені вібрації. Вона дуже любить низи, бо постійно сидить десь в кутку, де, як знають всі звукоінженери, найбільше низів». 

За словами Дмитра оскільки Матильда дуже любить підвал, в якому розташована його домашня студія, то вона і є, напевно, першою слухачкою всіх пісень Pianoboy. І тепер естафета прослуховування переходить від неї до нас.