Країна Дітей

2021-06-01 13:11:00
Країна Дітей
До сьогоднішнього дня у Океану Ельзи була тільки одна пісня, текст якої написаний не Святославом Вакарчуком. Відтепер таких пісень є дві. Зараз ми послухаємо прем’єру нової композиції Країна Дітей, слова до якої написав відомий український поет Сергій Жадан.

Свого часу Сергій запропонував Святославові Вакарчуку зробити пісню на його текст про Даню Дідіка, хлопця, який у 2015 році загинув у Харкові внаслідок теракту під час Маршу Єдності. Святослав після певних роздумів погодився і спробував написати цю композицію в дуже нехарактерній для себе манері:

«В останні пів року я почав вивчати гіп-гоп культуру і класичний реп початку 90-х. І спробував уявити, щоби було, якби я читав. І я фактично прочитав цей текст і в мене з’явилася ще одна ідея: було б круто, якби ми зробили дует з Alyona Alyona, тому що вона не тільки нове і дуже актуальне покоління, але вона ще й мала стосунок до дітей, бо була вихователькою в садку».

Так і зародився цей дует. Але поки Alyona Alyona працювала над своєю частиною пісні Країна ДітейОкеан Ельзи кардинально змінив бачення композиції. І в результаті обом творчим командам довелося думати, як тепер їх поєднати. 

«В результаті творчих і змістовних переговорів вирішили зробити дві версії пісні. Одну версію, на яку ми з Віктором Придуваловим і Славою Пілунським зняли відео. А другу версію зробила команда Альони. Вони зробили гіп-гоп версію, в якій зовсім інший біт, вона м'якша і використовує мою ліричну музику. Тобто у нас вийде дві версії».

Я поставлю версію саме Океану Ельзи, жорсткішу і з незвичним вокалом Святослава Вакарчука.