Ламборджині

2021-04-06 14:27:00
Ламборджині
На українській сцені нова група. Називається команда Лесик і Карпо. Лесик – це вже відомий вам музикант ЛесикСам. Не так давно він об'єднався з колегою на ім'я Карпо. І от як Карпо сам себе описує:

«Це чувак, який вивчив всю ментальність української культури. Жив і творив собі в містечкові і співав пісні та відчував від чого людям весело і кайфово веселитися».

З таким життєрадісним посилом і була створена команда Лесик і Карпо, котра, до речі, не є дуетом. Насправді у групі 10 музикантів і всі професіонали своєї справи, а багато хто навіть з консерваторською освітою. Зараз вони працюють над повноцінною програмою і кілька пісень з неї уже готові. Одна з них називається Ламборджині і за словами Лесика це композиція зовсім не про автомобіль.

«Як завжди – про кохання. Про кохання до дівчини, у якої голубі очі і «я тобі за твої очі подарую ламборджині». Якось так – по складу до ладу».

Зараз Лесик і Карпо же взялися за повноцінну життєрадісну концертну програму і планують, що їхній колектив довго і щасливо тішитиме нас своїми піснями.