Два Вікна

2021-02-09 08:43:00
Два Вікна
Ще не встигли ми як слід наслухатися співпрацею Ілля Letay з групою Kozak System, як співак видає в ефір новий кавер – переспів пісні Гайтани Два Вікна. Композицію він вперше записав у 2018-му році, готуючись до сліпих прослуховувань у конкурсі Голос Країни. Але тоді Ілля в останній момент відмовився від участі і пісня залишилася невиданою. Цього ж року Letay вирішив все ж податися на телешоу, тим більше, що пісня вже була, хоч він її і оновив. А чому саме обрав Два Вікна, Ілля пояснив так: 

«Мені взагалі подобається робити щось на протилежностях. В мене чоловічий вокал, значить треба брати пісню, в якій жіночий вокал. Цікаво також заспівати швидку пісню в повільному темпі. Зробити з веселої – сумну, або навпаки».

Так Ілля Letay і зробив з цією композицією, відразу на власний розсуд потрактувавши і образи вікон, які в ній виникають:  

«Два вікна – для мене це як дві можливості, які виникають: з коханою людиною і без коханої людини. І ліричний герой шукає, як би в правильне вікно подивитися і знайти майбутнє з коханою».