Тримай

2020-12-22 14:26:00
Тримай
Нова пісня Океану Ельзи Тримай - це ще один, вже другий, синґл групи для майбутнього повноформатного альбому. Лідер команди Святослав Вакарчук написав її ще у лютому, до початку всіх карантинів і обмежень. Сталося це в нього вдома, доволі швидко і так само швидко, буквально за дві-три репетиції її зробили. А тоді почався студійний запис.  

Тут довелося трохи попрацювати, бо до роботи запросили навіть оркестр «Віртуози Києва». Але навіть з огляду на це Святослав називає пісню Тримай – класичним Океаном Ельзи

«Це достатньо класична пісня групи Океан Ельзи. Можливо саме тому ми захотіли її саме зараз випустити, бо нам захотілося дати людям відчуття того, що той Океан Ельзи, до якого вони звикли і якого вони очікують він є і нікуди не зник. Особливо під час того, як ми всі займаємося Оранжереєю. Тобто це момент того Океану Ельзи, яким він є і як ми собі його уявляємо».

В наступному альбомі групи нам обіцяють багато експериментів зі звучанням, але зараз ми послухаємо саме класичний Океан Ельзи, як його чують самі музиканти.