Фрукти

2020-12-08 12:26:00
Фрукти
У квітні цього року лідер групи Zerno Максим Козловець повернувся додому з іншої півкулі нашої планети. Не сам, а в компанії з новою гітарою та кількома новими педалями ефектів. Потрапивши в карантинні умови, музикант з радістю самоізолювався і почав писати нову музику. За цей час він встиг створити дві нові пісні і одна з них, Фрукти , стала новим синґлом групи.

«Ці два тижні, які я провів на самоізоляції були для мене тижнями самокопання, читання древніх мемуарів моєї підсвідомості. І саме із цього з мене народилася пісня «Фрукти». Вона про те, що не потрібно ворушити минуле, треба жити теперішнім часом. Є тут і зараз. Це заїжджена фраза, але так воно і є», - переконаний Максим. 

Фрукти стають першою роботою групи, котра потрапить на їхній наступний альбом. А от коли він вийде хлопці поки що не беруться сказати. 

«Виходячи із цієї ситуації, яка склалася в музичній сфері у всьому світі, ми не хочемо і не можемо планувати ніякі концерти чи альбоми. За чотири роки існування групи Zerno, ми і так видали нормально: чотири альбоми. Не впевнені, що є сенс гнатися і видавати п’ятий альбом цього року, хоча на нього в принципі вже зібраний матеріал», - каже лідер групи Zerno