Дешеве Кіно

2020-09-22 13:31:00
Дешеве Кіно
Zliva Na Pravo написала нову пісню і тут же її записала у студії. Мова про композицію Дешеве Кіно, історія якої починається ще у 2012-му році, коли музикантам текст майбутнього треку подарував їхній друг. Ось як про це згадує лідер команди Володимир Ковбель:

«Насправді текст цієї пісні мені подарували, але в той час у нас не доходили руки, щоб її зробити. Текст був, мінімальна мелодія була, але ніякого аранжування особливого не існувало. І тоді ми її так і не зробили. А вже з трансформацією групи, коли ми сформувалися як тріо у сучасному складі, ми її переробили і я переписав повністю слова. І від попереднього подарованого вірша залишилася тільки назва «Дешеве кіно»».

Зважаючи на те, що фронтмен команди Володимир Ковбель окрім того що музикант, ще і професійний актор, то не дивно, що відеокліп на пісню вийшов повноцінним документальним фільмом, хоч і невеликий за обсягом. А сама композиція передує появі наприкінці жовтня повноцінного альбому Наново, куди потрапить і свіжий запис Zliva Na Pravo, пісня Дешеве Кіно.