Контакт

2020-09-15 16:20:00
Контакт
Танок На Майдані Конґо потрохи шукає контакт з людством. І провідником до поновлення взаємодії зі слухачами стає їхня нова пісня, котра так і називається Контакт. Вона є частиною нового альбому групи і нової концертної програми «Танок Йде На Контакт».

«Пісня «Контакт» - це перший трек з нашого нового альбому, який якраз у нас в роботі. Коли настав жорстокий карантин ми вирішили, що розпочнемо знайомити людство з новим Танком На Майдані Конґо саме з треку Контакт, бо ми всі хочемо повернути контакт з громадськістю, з друзями, з родичами», - пояснює один з лідерів ТНМК Фоззі. 

Пісня Контакт є особливою для Танка На Майдані Конго, оскільки це певний експеримент для них. 

«Ми дуже любимо експериментувати зі стилями, з різними напрямками в музиці, з нашими бажаннями, і трек Контакт яскраво показує, як далеко ми можемо зануритися у цих своїх експериментах. Нам було дуже цікаво і дуже сподобалося експериментувати з баченням саунду і відчуттям груву молодого сануд-продюсера і біт-мейкера Юри Ведмедя. Можу сказати, що це новий Танок, якого ви ще досі не чули», - анонсує інший лідер ТНМК Фагот.