Я Шукав Тебе

2020-07-14 14:19:00
Я Шукав Тебе
Команда Zliva Na Pravo існує ще від 2008 року, коли на Тернопільщині її заснував незмінний відтоді лідер групи Володимир Ковбель. За минулі 12 років банда вже кілька разів збиралася і розбиралася у різних складах, аж поки минулого року стабілізувалися у форматі тріо і почали запис повноцінного альбому. Пісню Я Шукав Тебе, яка увійде в майбутній диск, Zliva Na Pravo і презентувала днями.

Як і у групи у цієї пісні вже тривала історія, яку коротко розповів фронтмен: «У 2016 році з’явився приспів. У 17-му році я дописав куплети, приніс її на репетицію. Ми швидко зробили аранжування, але коли прийшли на студію її записати, то зіштовхнулися з цілою купою проблем…».

І тоді проблеми перемогли. Але другий підхід до композиції Я Шукав Тебе виявився успішнішим і днями група закінчила її запис, який довелося робити перерві між зйомками лідера колективу, оскільки Володимир Ковбель окрім того, що музикант, ще й відомий театральний та кіноактор. Його акторські роботи шукайте деінде, а його пісню дивіться і слухайте нижче.