Nu

2020-06-16 15:11:00
Nu
Співачка Mila Nitich повертається в ефір. Але це вже зовсім нова Mila Nitich і її переродження символізує пісня Nu, яка зовсім не схожа на те, що дівчина виконувала раніше. Причиною радикального оновлення, за словами виконавиці, стала втома: 

«Я відчула, що та музика і пісні, що я співала до цього, вони хороші, але в якийсь момент вони для мене вичерпалися. Я стомилася бути поп-шансонною співачкою, бо ніколи такою себе не відчувала. Захотіла чогось нового».

Щось нове знайшлося одно разу на студії, коли звукорежисер запропонував Мілі Нітіч заспівати пісню, написану для іншого артиста, але яка вже кілька років лежала в шухляді.

«І мені це сподобалося. Я кажу: «Є український текст?». Він каже: «Є, але якось коряво написаний, так що ми його потім переробимо, але ти стань заспівай». Я стала, заспівала, а він мені: «Слухай, текст якось по-іншому зазвучав. Так круто! Нічого не будемо переписувати».

Так і народилася пісня Nu і тепер співачка вважає, що ця композиція не просто так лежала на студії ніким не затребувана, а просто чекала її. І дочекалася.