Сипле Сніг

2020-02-11 14:56:00
Сипле Сніг
Тарас Чубай останніми роками не часто видає радіокомпозиції. Ані сольно, ані зі своєю групою Плач Єремії. Але зате коли вже створює щось для радіоефіру, то з цим варто ознайомитися. Днями він презентував найновішу пісню Сипле Сніг, яку записав на вірші Івана Франка. При чому текст композиції Тарасові довелося компонувати з кількох поезій Франка. І ось чому:

«В нього нема таких легких ритмічних конструкцій, що ти взяв і заспівав. Такого у нього немає. Мені довелося конструювати з різних віршів, щоб якийсь був сюжет».

Зате зараз слова звучать як окремий вірш і саме так все і записано. До речі, робота над записом тривала більше року. Не тому що це аж надто складна річ, а тому що Тарас Чубай рік тому завершив облаштування своєї повноцінної студії звукозапису і зараз багато експериментує в ній зі звучанням і апаратурою. А пісня Сипле Сніг це, по суті, перша завершена і оприлюднена композиція з його творчої майстерні. Далі буде іще, але видавати їх окремим альбомом Тарас не поспішає:

«Зараз мені здається не альбомний час. Мені здається, що треба видавати синґли і може вони впродовж року-двох складуться в альбом. Не буду загадувати. Зробиться пісня – видам, зробиться – видам».