Вітер На Воді

2019-11-19 16:09:00
Вітер На Воді
Олександр Балтушев уже давно відомий як культурний продюсер, який має стосунок до організації музичних фестивалів і творчої роботи з різними українськими групами. Але тепер він виходить на сцену і як автор зі своїм власним творчим проектом, що називається O.Baltushev, про  який автор говорить ось що:

«O.Baltushev – це проект. Мій сольний проект, але в якому будуть музиканти, яких іще нема. Тому що це лише початок і насправді я зараз все це формую. Я думаю, що там буде три музиканти: тобто я і ще двоє»

Пісні Олександр створює вже кілька років і їх назбиралося достатньо, щоб сформувати з них цілісний міні альбом, який називається Вітер На Воді. Складається він з п’яти композицій і заголовною стала пісня, яка і дала назву всій збірці. Саме її O.Baltushev і вибрав для прем’єри:

«Там чіткий і позитивний вектор руху. По суті це пісня, яка запускає оцей сольний проект. Це як якась печатка на якомусь документі – і все. Тобто вона повинна вийти для того, щоб рухатись далі. Тобто це основний синґл і основна пісня».