Планета На Двох

2019-07-04 14:41:00
Планета На Двох
Кам’янець-подільська група Толока підготувала нову пісню Планета На Двох. Написала її група кілька місяців тому і вже навіть відіграла на кількох концертах, але тільки днями композицію записали в студії і вона отримала остаточну назву, бо за словами вокалісти групи Каті у музикантів були різні версії, як її назвати.

«Чесно кажучи, ми дуже довго не могли визначитися з назвою. Їх було дуже багато: і «Одна планета на двох», і «Своя Планета», і «Ти Мій, а я Твоя», бо так починається приспів. І ніяк не могли вибрати. А потім вибрали цю, бо вирішили, що це найкращий варіант»

До речі, так само як і з назвою певний час забрало і остаточне аранжування Планети На двох. Річ у тому, що група Толока складається з семи людей і має власну духову секцію. Але в результаті студійної роботи вийшло так, що почути її можна тільки в одному епізоді. 

«Коли вже пішли на радіо то багато програшів з трубами повикидали і залишили їх тільки в кінці, на кульмінаційній точці, де повторюються приспіви і вже там підключаються труби для підсилення».