Любий Друг

2019-07-02 11:29:00
Любий Друг
Минулого року Христина Соловій видала свій другий сольний альбом Любий Друг, а сьогодні у нашому ефірі презентує однойменну пісню з нього, яка, за словами співачки, стане останнім синґлом з цього диску. Тобто на далі можливо ще з’явиться кілька лірик-відео, але повноцінних кліпів на треки з цього диску співачка не планує знімати. І ставить свою творчість на паузу.

«Зараз я в творчій паузі перебуваю і майже нічого не пишу. Але намагаюсь зловити цю хвилю, де має відбутися моє перезавантаження. І я сподіваюся, що воно, все-таки, відбудеться».

А поки Христина ловить хвилю, ми ловимо її пісню Любий Друг. Написана частково на основі власної історії ця композиції вже самою назвою відсилає до однойменної повісті Мопассана, якого співачка дуже шанує як письменника. І хоча це не пряма цитата з француза, все ж певний натяк є.

«В кожній моїй пісні я так чи інакше я роблю якісь відсилання на улюблених письменників, на літературу, на образи. І я роблю це свідомо, для того, що привернути увагу. І коли мене будуть питати, то я поясню: якщо хтось іще не читав – то прочитайте Мопассана «Любий Друг».