Мала

2019-07-02 11:23:00
Мала
Мотор’ролла продовжує свої експерименти зі звучанням і в цих пошуках повернулася до тяжкого саунду. Свідченням цього і є їхня пісня Мала, яку, за словами вокаліста групи Сергія Присяжного, музиканти написали під впливом американської музики:...................

ЄМотор’ролла продовжує свої експерименти зі звучанням і в цих пошуках повернулася до тяжкого саунду. Свідченням цього і є їхня пісня Мала, яку, за словами вокаліста групи Сергія Присяжного, музиканти написали під впливом американської музики:

Цього разу хлопці переслухали таку команду як Foo Fighters і захотіли зробити окрему пісню, яка б звучала максимально наближено до нашої улюбленої американської банди. І можна сказати, що нам настільки сподобалося втілення цієї ідеї в музичну форму, що на майбутнє наші пісні будуть в такому ключі і такому звучанні»

Сам Сергій розповів, що не мав жодного стосунку до написання музики у цій пісні. Всю композиторську роботу зробили інші хлопці з Мотор’ролли. А текст написала вже фактично постійна постачальниця лірики для групи – Тома Приймак. Ну і звісно, що привертає увагу назва треку Мала, оскільки зараз в радіоефірах користується популярністю інша композиція з таким же ж заголовком, але від Віталія Козловського. Сама Мотор’ролла проблеми тут не бачить

«Назва «Мала» – це скорочена назва від повної версії «Мала, ну що ти наробила?». Ми вирішили скоротити, бо зараз непопулярні довгі назви пісень. Більше того, окрім Козловського така сама пісня є і В Лесика Самого. Тому нічого страшного: чим  більше малих – тим краще».