Незвичні Люди

2019-05-21 10:22:00
Незвичні Люди
Денис Борисовський, який за свій творчий псевдонім взяв власне прізвище (Borisoffsky) – людина творча. І те, що він за освітою програміст, не заважає, а навпаки – підкреслює його мистецькі експерименти. Один з них, участь в якому взяла група The Вйо, артисти якраз оприлюднюють днями.

Певний час тому Borisoffsky написав пісню Different People. Вона була англійською мовою і Денисові здалося, що українською композиція звучатиме ліпше, тому він її переклав, назвав Незвичні Люди, записав і почав шукати когось з музикантів, з ким би можна було записати іншу її версію. А треба сказати, що співпрацю між різними музикантами Borisoffsky вважає дуже важливою

«Дуже хочу побільше робити колаборацій, тому що в нас їх мені дуже не вистачає, як слухачу. Навіть у сусідніх державах їх набагато більше. Навіть не знаю чому».

І так він у пошуках колаборцій запропонував Мирославу Кувалдіну і групі The Вйо зробити на існуючу пісню Незвичні Люди ремікс. І от як це звучить у версії Мирослава

«Оригінальну версію я почув десь місяць тому і попросили зробити ремікс. Ми почали думати над реміксом, а потім я дописав трошки слова і вийшла така бадьора історія».