Ти Танцюєш Одна

2019-05-13 20:07:00
Ти Танцюєш Одна
Понад рік переможець телепроектів Голос Країни та Шанс Tabakov не презентував нових пісень. Весь цей час він провів у мандрах. Був у Європі, Австралії, у Сполучених Штатах і повернувся звідти з новими ідеями та новими піснями. Одну з них Павло і презентує. 

Називається вона Ти Танцюєш Одна і якщо раніше ми знали співака як виконавця ліричних балад, то зараз він змінив акценти і зважився на кардинальні зміни. Сталося це після того, як у Штатах Табаков зустрівся зі своїм земляком Андрієм Бакуном, який є відомим майстром електронного звучання. Саме після їхніх зустрічей у Нью-Йорку артисти і вирішили поекспериментувати, при чому, за словами Табакова, не лише в музиці.

«Ми вирішили не обмежувати себе лише музичними експериментами і зважилися на кардинальні зміни практично у всьому. Окрім одного: Табаков завжди буде вірний своїм головним слухачам – жінкам».

Саме їм і присвячена нова його пісня  Ти Танцюєш Одна, з якою Понад рік переможець телепроектів «Голос країни» та «Шанс» Павло Табаков не презентував нових пісень. Весь цей час він провів у мандрах, був у Європі, Австралії, у Сполучених Штатах і повернувся звідти з новими ідеями і новими піснями. Одну з них ми зараз і почуємо.