Цілуй

2019-04-09 11:31:00
Цілуй
Співачка Inka 5 років не презентувала своїх пісень, але тепер творчу паузу вона перервала новим треком Цілуй. Весь цей час виконавиця займалася довколамузичними справами хоча, за словами Інки, саме презентувати новий матеріал їй якось не хотілося. Аж поки вона не створила пісню Цілуй, яка і стала причиною повернення на сцену. При чому повернення це відбувається саме з україномовним треком бо до цього часу більшість її композицій були англомовними.

«Навіть коли я співала, то це було не через те, що я вирішила співати лише англійською, а тому що так йшло. Але я завжди дуже хотіла заспівати українською. Напевно відбулася якась внутрішня перебудова, якесь осмислення і дорослішання».

І з цим відчуттями Inka і створила rjvgjpbws? яка, за словами співачки, сама прийшла до неї

«В мене так склалося, що я не видумую пісню, не купую її, а вона приходить. При чому приходить від початку і до кінця як non-stop. Я встигаю тільки записувати в нотатки чи на диктофон, бо приходять відразу і тексти і мелодія»

Зараз у Інки є мрія записати повноцінний альбом україномовних треків, і її свіжа робота  прем’єра – це перший крок до реалізації мрії.