Брудний і Милий

2019-02-05 12:42:00
Брудний і Милий
Хоч Друга Ріка і зайнята зараз до підготовки свого великого столичного концерту 8 березня, хоч вона і обіцяла вже не презентувати більше пісень з альбому Піраміда, але все ж Валерій Харчишин і команда знайшли шпарину і презентували ще один трек з того релізу, пісню Брудний і Милий. Для цієї презентації у команди є особлива причина. На кіноекрани вийшов новий фільм Зустріч Однокласників, де Валерій виконує одну з головних ролей і пісня Брудний і Милий стала саундтреком до цієї кінокомедії.

«За дивним збігом я граю там музиканта на ім’я Валера. А пісня була вибрана напевно тому, що вона єдина така з альбому Піраміда. І коли її послухали режисер і продюсер цього кіно, то сказали, що це мабуть найкращий варіант для фільму, бо додає трохи філософії у кінокомедію».

Варто відзначити, що для Другої Ріки пісня Брудний і Милий трохи незвична робота. Річ у тому, що зазвичай група спершу творить музику, а тоді під неї Валерій Харчишин пише текст. Але у випадку сьогоднішньої презентації все було інакше. Валера написав спершу навіть не текст, а повноцінний вірш, який пізніше довелося серйозно скорочувати і вже під нього писати музику. І робилося це з однією дуже пам’ятною думкою.

«Пісня, коли задумувалася, коли записувалася, вона була присвячена Кузьмі Скрябіна. Коли я записував вокал мені здавалося, що цю пісню добре заспівав би Кузьма. І мабуть від цієї думки я і почав співати дещо схоже на Андрія»