Вільна

2019-02-05 11:32:00
Вільна
Камалія підготувала нову пісню спеціально для українських слухачів. Останнім часом співачка більше працювала в Європі, але зараз записує новий альбом, який складатиметься повністю з україномовного матеріалу. І однією з композицій, які туди увійдуть, стане робота Вільна.

«Коли я просто почула цю пісню, вона була написана англійською. От я її почула і мені здалося, що це моя пісня. Це мій настрій, моя експресія і я її дуже відчуваю. І я захотіла її заспівати».

Тому текст композиції Вільна було перекладено українською і почалася студійна робота, яка за словами співачки давалася не легко, оскільки вимагала перелаштувавання вокалу таким чином, щоб він відповідав музичному аранжуванню треку. До того ж у цій роботі Камалія вставила і реп-уривок, який начитує особисто. Спершу їй пропонували покликати для цього якогось гіп-гопера зі сторони, але співачка вирішила зробити все сама, тим більше, що невеликий досвід у неї вже був.

«Я начитувала малесенькі, не дуже великі шматочки репу англійською мовою. І в принципі я вже йшла до цього і думала про те, щоб почати начитувати реп».