Щедрик (Бакун ремікс)

2018-12-18 13:11:00
Щедрик (Бакун ремікс)
Олег Скрипка має добру традицію – впродовж останніх кількох років напередодні Різдва він презентує нову версію чи не найвідомішої української колядки – Щедрик. Першу її версію музикант зробив іще років 10 тому і від того часу кількість варіантів Щедрика з голосом Олега постійно збільшується. І цього разу це реміксований Щедрик, над оновленням якого потрудився Андрій Бакун. І що характерно, трудився цілком самостійно, оскільки Скрипка жодних своїх побажань перед початком роботи не висловлював:

«Це перший раз я не вникав в аранжування. Це зрілість аранжувальника і зрілість артиста, який підходить з увагою і повагою до матеріалу».

Але на Щедрикові різдвяна музика від Олега Скрипки не завершиться. Ймовірно вже до наступного Різдва у нас буде іще кілька старовинних колядок, заспіваних лідером ВВ.

«Я зараз якраз працюю над програмою колядок. Я зіграю концерт і ці колядки, мабуть, запишу і випущу цей альбом з НАОНІ Оркестра, бо в мене ще нема з ними цього записаного. І туди увійдуть невідомі колядки»