Кунг Фу

2018-11-27 11:01:00
Кунг Фу
Ще не відзвучали як слід звуки Космосу, попередньої пісні групи Latexfauna, як команда виносить в ефір свій наступний трек - Кунг Фу. При цьому хлопці діють доволі сміливо, оскільки тривалість композиції майже шість хвилин, що дуже далеко від сучасних радіостандартів, які передбачають, що трек повинен звучати не більше трьох з половиною. У Латексфауни був, звісно, варіант скоротити композицію, але за словами гітариста команди Кості, вони відмовилися це робити. І ось чому:

«Пісня справді така, що якщо з неї щось викинути, то потрібно з неї викидати і щось інше. Вона настільки цілісна, що якщо її просто скоротити – то її просто треба зарізати».

На відміну від поширеної думки, ієрогліф «Кунг Фу» в китайській мові означає не бойові єдиноборства, а будь яке  мистецтво, в якому людина може вдосконалюватися. В цьому сенсі музиканти Латексфауни – теж майстри кунг фу, оскільки вони вдосконалюють свою музичну майстерність і саме про це йдеться у їхній композиції. І скоро результати цього вдосконалення ми маємо шанси почути в повноцінному альбомі, який група пише.