Дама

2018-11-06 11:39:00
Дама
2018 рік приніс співачці Alyosha багато випробувань, котрі спричинили глибокі змін в її житті. Ці метаморфози відбилися і на творчості, що відчутно у новій пісні Дама. Тут, власне, йдеться про даму з карт і про маніпуляції з цими картами ворожками. 

"Я думаю, що кожна друга-третя людина у своєму житті зверталася до таких людей, які б допомогли їм розібратися в якійсь ситуації і, можливо, дізнатися правду. Але в цій пісні я співаю про те, що треба самому будувати свій шлях. Не питати у когось, а питати у свого серця, своєї душі".

Не тільки серце, але й щасливий випадок став у нагоді під час запису пісні. Річ у тому, що Alyosha тривалий час не могла обрати вдале аранжування для композиції. Вона зверталася по допомогу до різних аранжувальників, але всі варіанти були невдалими, аж поки раптом їй не порадили клавішника групи Скрябін Костянтина Сухоносова, який тепер живе у США. 

"Костя попри кілометри, що нас розділяють, настільки відчув цю пісню, як вона має звучати, відчув кожне слово, і коли він переслав перший варіант аранжування, я сказала все це воно. Це та людина, яка зробить нам цю пісню". 

У композиції є слова про чотири сонця, яких скоро стане п’ятеро, через що у багатьох закралася думка про можливе поповнення у сім’ї Alyosha та її чоловіка лідера Антитіл Тараса Тополі, котрі вже виховують двох дітей. Однак співачка рішуче спростовує ці підозри, пояснюючи, що пісня не про їхню конкретну сім’ю, принаймні наразі. 

Зате пісня Дама є провісницею нового музичного дитя виконавиці – чергового альбому, який вона планує зробити до весни наступного року. За словами співачки новий диск буде відрізнятися від того, що вона робила досі. 

"Це буде більш експресивний матеріал, більш роковий, тому що я про це мріяла давно. У мене період дуже цікавий у житті. Взагалі від початку року у мене постійно відбуваються якісь зміни. Зміни дещо важкі для мене психологічно, але вони призводять до гарного результату. Маю надію, що людям теж сподобаються мої зміни, що у зовнішності, що у музиці, що у поведінці, тому що я просто стала сама собою".