Колись

2018-10-29 20:21:00
Колись
Мотор’ролла записала нову пісню. Трек називається Колись і має цікаву історію. Вже майже штатний автор пісень групи Тома Приймак іще роки два тому показала лідерові Мотор'роллиСергієві Присяжному дві пісні, які на її думку могли б пасувати групі. Одну з цих робіт хлопці вже показали у червні, це була пісня Надихай, а час другої настав зараз. 

Спершу Сергій вирішив записати композицію Колись повністю своїми силами – тобто обійтися без групи, а самостійно наспівати і награти партії всіх інструментів у студії. Цю задумку він втілив у життя і така персональна копія треку Колись у нього є. 

«Але потім було ухвалено всією групою рішення долучитися і додати своїх барв і завдяки цьому на сьогоднішній день ми маємо трохи класних баладних крепких пісень»

Тому тепер ми маємо версію, яка є цілком груповою, а персональний варіант Сергія лежатиме поки що в архіві. І можливо вийде колись бонусом на якомусь новому альбомі

«З приводу нового альбому я думаю, що ми так і будемо рухатися від синґлу до синґлу, поки не назбирається достатньо пісень, щоб його запропонувати як нову програму і вже з нею покататися по країні», - проанонсував фронтмен команди.