Саме Те

2018-10-02 11:48:00
Саме Те
На музичній мапі України з’явився новий острів. І хоча група з такою назвою Ostriv існує вже близько восьми років, але саме тепер виходить на якісно новий рівень із саме тією піснею, що так і називається Саме Те. До слова, група Ostriv була так названа не на честь частини суходолу, а є скороченням від їхньої першої назви Останній Рівень. 

Від часу свого заснування музиканти займалися тим, що шукали своє звучання, а на новий рівень вийшли завдяки новому EP Недосяжна Dисота. Про нові висоти у своїй творчості розповідає лідер Острова Олег.  

«Усі наші попередні роботи були досить складними. Ми намагалися туди запхати всі свої ідеї по-максимуму, бо були молоді та амбіційні. Напевно страждали юнацьким максималізмом. Але зараз завдяки роботі із класною студією, і завдяки тому, що набралися досвіду, ми намагалися зробити максимально доступними і простими свої треки, при цьому зберігши весь наш музичний характер і посил наших пісень». 

Одним з треків, що потрапили на цей EP стала композиція Саме Те, котра першою промотує платівку. Спочатку музиканти планували запускати в ефір інший трек з диску, але врешті, порадившись, зупинилися на цій пісні, котра якраз навпаки проповідує не зупинятися у своєму поступі і стійко переносити всі життєві негаразди. 

«У наш час масової інформації і повного засмічування мозку, коли на тебе звідусіль тиснуть і ти відчуваєш всю вагу цього світу, люди часто зриваються і роблять якісь непотрібні вчинки. І у цьому масиві життя і складних ситуацій потрібно не забувати, що всі випробування нам даються щоб стати сильнішими».