Мости

2018-10-02 11:16:00
Мости
Літо вже минуло і слідом за піснею Така Як Літо Kozak System презентували чергову композицію. Вона називається Мости і є особливою для "козаків", адже вперше текст до їхньої пісні написала жінка, тоді як раніше це робили виключно чоловіки. Першою жінкою в репертуарі Kozak System стала їхня давня знайома, людина котра стояла біля витоків групи, знана київська поетка Мідна, в миру Ольга Єрмак.

«З такими людьми приємно товаришувати, спілкуватися, бути поруч, тому що вона випромінює добро, сяйво, тепло, доброту. І саме ці її емоції, якості,властивості, енергія були передані через вірш. Як недивно він дуже добре звучить із вуст чоловіка. Виглядає так начебто вона спеціально для нас написала цей вірш», - пояснив один з лідерів групи Іван Леньо.

Попри таку органічність музиканти все ж трохи хвилюються про те, як Мости будуть сприйняті їхніми давніми шанувальниками, адже пісня вийшла дуже ніжною і по-своєму жіночною. Ще однією причиною для хвилювання було рішення повернути в свою музику фірмові елементи, котрі вирізняють Kozak System з-поміж інших команд, і від котрих останнім часом вони були змушені відмовитися. 

«Це яскраві соло труби і елементи соло акордеона. У пісні звучить і труба, і акордеон, і сопілка. І все це подано у такому вигляді французького шансону». 

Цим кроком музиканти демонструють, що потрібно намагатися ламати шаблони і не боятися робити щось своє. Пісня Мости стає містком до нового альбому групи, роботу над яким вони починають саме в ці дні. Випустити його музиканти обіцяють вже ближче до кінця наступного року.