Кобіта

2018-09-25 09:03:00
Кобіта
Воплі Відоплясова і їхній незмінний керманич Олег Скрипка мають для нас нову пісню. Називається вона Кобіта і коли ви її почуєте, то зрозумієте, що пісня не така вже і нова, тому що нагадує класичне звучання ВВ років так 25 тому. І от чому:

«Пісня Кобіта була замислена 25 років тому і чекала свого часу. Я не був впевнений, що вона зайде. А зараз електросвінґ почав бути модний та й технічно ми змогли її зробити, а раніше ми її не могли записати так як треба».

Запис Кобіти тривав дуже довго, десь місяців шість. Річ у тому, що ці 25 років, про які згадує Олег Скрипка, лежала музична заготовка, а основна частина часу пішла на те, щоб довести її до пуття і вже на готову музику накласти свіжонаписаний текст. Таких заготовок у шухляді ВВ є ще достатньо і, схоже, з них  складатиметься і наступний альбом групи, який, можливо вийде десь наступного року.

«Ми робимо новий альбом. Майже всі пісні для нього лежать в загашнику і їх є на альбом і на половинку ще одного альбому. Але ці всі пісні потребують роботи. Кобіту ми пів року робили, а Дібрівоньку – рік. Тобто це довго».