Літо 18

2018-07-23 10:22:00
Літо 18
EL Кравчук повертається з новою піснею після 5 років мовчання. Як розповідає сам артист через ситуацію в країні останніми роками співати йому не особливо хотілося. Але це не означає, що він не займався творчістю. Займався просто іншими її формами, поки в якийсь момент не зрозумів, що таки хоче співати і що саме зараз час, для його музики:

«Я зрозумів, що співати - це головне, що я можу. І я співаю кожен раз – як востаннє. Тому що я співак трішки альтернативний. Тобто це поп-музика, але альтернативна поп-музика і вона не дуже була модна останні 10 років. Тільки зараз я можу бути собою, співати музику, яка мені подобається і намагатися бути популярним співаком».

Пісня, з якою EL Кравчук повертається в ефір називається Літо 18. І писати її він почав іще кілька років тому в Казахстані під час зйомок фільму жахів, в якому Андрій Кравчук виконував одну з ролей. 

«І був там хлопець на ім’я Аділь, який зараз має назву Скриптоніт. Я почув його пісню, ми почали щось розмовляти і написали разом приспів, який зараз я використав у цій пісні: «Запалити знову літо 18-го року». Це був такий приклад, коли я казав: «Цифри не співають у піснях», а він казав «Ні, цифри співають у піснях!».

В результаті EL Кравук має один варіант з цифрами, а інший, реміксований варіант без цифр.