Мерседес

2018-07-05 12:14:00
Мерседес
Дует Two Kooms, радіопрем’єра пісні якого запланована на завтра, і справді означає «два куми» і складається з двох кумів. Один – це Олександр Павлік, син Віктора Павліка і вже достатньо відомий сольний виконавець, а другий - Ярослав Микитин, з яким Олександр знайомий ще з часів, коли обом було по 15 років. Тоді вони вперше спробували створити групу, але команда довго не протрималася. І от кілька місяців тому хлопці повторили спробу і тепер презентують дебютну композицію Мерседес.

Деякі з пісень Two Kooms уже навіть звучали по радіо, але там вони були представлені ще як сольні роботи Олександра Павліка, а тепер, залишаючи за собою і власну творчість, Олександр повністю концентрується на спільній роботі з Ярославом, свідченням чого і є прем’єра Мерседеса. І от чому саме з неї хлопці вирішили почати, Олександр пояснює так:

«Коли я був маленький, в мене була пісня«Мерседес-Бенц», з якою і виграв дуже-дуже багато фестивалів. В моєму рідному містечку в мене навіть прізвисько таке було "Мерседес-Бенц". Це по-перше. А по-друге, я постійно подорожую і їжджу на гастролі на чорному мікроавтобусі марки Мерседес».

Тому Ярослав і написав відповідний текст, який, до слова, вже далеко не перший в репертуарі Two Kooms.

«На сьогоднішній день ми вже маємо 9 повноцінних пісень, а загалом на підході вже 11 треків».