Фірман

2018-04-24 11:42:00
Фірман
Група Luiku дотрималася ще минулорічної обіцянки і таки завершила свою пісню Фірман, про яку лідер команди Дмитро Ципердюк вів мову вже віддавна. Це специфічна пісня, яку особливо оцінять люди, що бачили в Ютьюбі відео 11 річної давності. На тому відео п’яненький фірман, який зі своїм возом і кіньми став причиною аварії, пояснював на камеру, що він "фірман старий" і ні в чому не винен. Відео стало дуже популярним, а сам вислів «я фірман старий» давно вже є  мемом. І от на його основі Luiku і зробили свій новий трек, який лідер командми Дмитро Ципердюк описує такими словами:

«Це чергова перлина від нашого колективу має всі шанси бути народною піснею. Тим більше, що пана фірмана знають всі, і я думаю, що народ підхопить пісню, розуміючи текст».

Поки що Фірман – єдине чим Луйку можуть похвалитися перед слухачами. Останнім часом Дмитро занадто зайнятий іншими своїми проектами, так що до Луйку руки не завжди доходять. Але шанси на активізацію є.

«Фірман – це черговий поштовх зробити новий, доброякісний реліз від Луйку. Ті пісні, які були до Фірмана, сподіваюся, буде якісним комплектом щодо нового релізу Луйку».