Я Віддам

2018-03-06 11:17:00
Я Віддам
Kozak System 30 березня влаштовують велику презентацію свого нового альбомуНе Моя. А щоб люди на концерті знали і співали якомога більше пісень, то група презентує на радіо новий трек з того диску, пісню Я Віддам.

Я Віддам – це так звана «форматна» пісня, яка зроблена для того, щоб звучати в радіоефірах, бо більшість робіт "козаків" ліпше все ж таки слухати на живих концертах, щоб відчути їхню енергетику.Я Віддам теж чудово звучить наживо, але і в студійному варіанті вона варта уваги, оскільки музиканти дуже і тяжко працювали над нею у студії.

«Вона нереально важко давалася. Але якщо ви вслухаєтеся в зміст цієї пісні, то виходить, що головний герой, дуже люблячи людину, готовий її віддати тому, хто більше любить цю людину, аніж він».

Такий дивний текст пісні належить відомому поетові Сергієві Жадану, який не перший раз співпрацює з Kozak System. За словами музикантів Сергій навіть здивувався, коли почув його як вірш зазвучав у пісні:

«Ми коли йому вислали першу демо-версію, то він був вражений, що з такого вірша можна зробити таку лагідну і доступну композицію».