Знаєш Мій День

2017-11-21 11:17:00
Знаєш Мій День
Тартак на початку грудня святкує черговий день народження і з цієї нагоди запрошує на концерт, який відбудеться 2 грудня у столичному клубі Sentrum. На концерті музиканти презентуватимуть свій подвійний альбом Антартактида. Першою частиною релізу будуть дуети Тартака із різними артистами. Одним із цих тандемів є пісня Знаєш Мій День, записана із Арсеном Мірзояном, з яким Сашко Положинський товаришує багато років. Майже такою ж тривалою є історія цього запису. Вона розпочалася шість років тому з виходом дебютного альбому Арсена - Ґудзики.

«Я звичайно цей альбом заслухав до дір. Але є одна прикрість, пов’язана з цим альбомом. Ті пісні з нього, які я не дуже люблю, він почав розкручувати, вони стали гітами, він постійно їх виконує на концертах. Але є одна пісня, яку я полюбив найбільше з усього альбому, і він їй якось мало уваги приділяє, дуже рідко виконує», - розповів Сашко. 

Ця пісня має назву Курам На Сміх. Лідер Тартака вирішив виправити цю несправедливість. Вибрав шматок пісні, який йому подобається найбільше і дописав до нього три свої куплети. У результаті вийшла нова пісня Знаєш Мій День

За словами Сашка робота над свіжим альбомом ще триває, але він вже знає, які пісні на нього потраплять. Повний їх перелік музикант поки що тримає в секреті, але про сім дуетів все-таки проговорився. Окрім, запису із Арсеном Мірзояном, це будуть пісні із групою Скай, Тонею Матвієнко, Віталієм Кириченко із Нумер 482, вокалістом Epolets Павлом Вереницею, Індірою та Аллою Мартинюк.