Танцюй, Гуцулко Ксеня

2017-11-07 10:32:00
Танцюй, Гуцулко Ксеня
Христина Охітва до останнього часу була більше відома як солістка Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України. Дівчина робила кілька спроб працювати сольно, але по-справжньому власну кар’єру вона починає тільки тепер з презентації пісні Танцюй, Гуцулко Ксеня.
Над творчим іменем довго чаклувати не довелося – ним стало прізвище дівчини написане латинкою - Ohitva. Хоча раніше у співачки були різні версії:

«Я думала і пробувала змінювати творче ім’я. Але, як кажуть, твоє прізвище несе певний енергетичний заряд. Тому, змінюючи різні псевдоніми, я зрозуміла, що це щось не те. І залишилася зі своїм прізвищем Охітва»
 
Стосовно ж музичного репертуару, то над ним чаклує Дмитро Ципердюк, лідер проекту Luiku. Саме він і є музичним продюсером Ohitva і саме йому належить авторство пісні Танцюй, Гуцулко Ксеня. До речі вибір саме цією пісні для старту Ohitva пояснила природою:

«Я – буковинка, я люблю Карпати. Зі мною природа завжди присутня в піснях. І саме в цій композиції ми відтворили і природу, і кохання і почуття».
 
Нагадуємо, що це тільки перший радіосинґл співачки, а робота над наступними треками вже триває.