Полуничне Небо

2017-10-11 10:50:00
Полуничне Небо
Pianoboy представляє новий синґл Полуничне Небо, автором слів і музики до якого традиційно виступив Дмитро Шуров. Згадуючи про народження пісні, Дмитро розповів, що композиція прийшла до нього під час сімейної подорожі через гори Шрі-Ланки, коли він стояв на сходинках поїзда і дивився на призахідне сонце. Початково була ідея, що трек має звучати лише під одну гітару. Але як тільки справа дійшла до студійного запису, то автор вирішив додати у композицію всіх музичних фарб. В результаті у роботі взяли участь більше 50 музикантів:

"В ній дивним чином змогли ужитися разом і українські цимбали, і індійський сітар, і рок-група Pianoбой, і естрадно-симфонічний оркестр, і м'який вокал і сміливе піаніно".

Тепер Дмитро вважає Полуничне Небо своєю найдобрішою та найромантичнішою піснею. Вона ж увійде у повноформатний альбом, який готують до виходу у 2018 році. Але послухати наживо композицію можна буде і швидше, оскільки 14 листопада починається всеукраїнський тур Pianoбоя, який охопить 14 міст і завершиться великим концертом 7 грудня у столичному МЦКМ.