Хімія

2017-10-03 11:09:00
Хімія
Ivan NAVI витримує темп і кожні три місяці презентує по новій пісні. У середу настане час для найсвіжішого треку Хімія, який, взагалі-то, мав вийти ще влітку. Але тоді Іван ще не міг знайти необхідне звучання треку, тому в ефіри пішов синґл Тимчасовий Релакс. Тепер же ж Хімія готова і звичайно, що це трек про почуття, який підкріплений і відповідним кліпом.

«Це пісня про те, що відбувається у кожного з нас в житті. Ти можеш гуляти по вулиці, на зупинці, в магазині… Будь-де ти можеш зустріти ту свою єдину. Ти не розумієш, що з тобою відбувається, що з нею відбувається, але між вами відбувається хімія, яка тебе манить до неї, а її – до тебе».

Хімія - це ще одна пісня для майбутнього повноцінного альбому Івана, який він записує. За словами артиста більшість треків для нього вже готові і залишилися лише невеликі деталі. І певно, що окрасою диску буде саме ця пісня, а в свою чергу її окрасою стане голос Марії Яремчук, яка долучилася до запису:

«Марія Яремчук буде виступати родзинкою і моєї пісні і кліпу. В кліпі вона буде якраз тією дівчиною, до якої виникає саме ця хімія».