Чуттєвий Біт

2017-10-03 11:05:00
Чуттєвий Біт
Співачка Ангелія після кількох років кар’єри вирішила змінити стилістику і почати новий творчий етап. Старт новому образу і репертуару дає пісня Чуттєвий Біт. Народилася композиція ще минулого року і як це було співачка згадує так:

«Це було рівно рік тому, у вересні, в Коблево у готелі мого хорошого друга. Людей було вже мало, узбережжя було вільне і щодня я ходила годувати чайок.  І в певний момент до мене просто прийшов текст цієї пісні, яка пов’язана з певною моєю життєвою історією».

Музику Ангелія дописала пізніше, а сам запис відбувся не так давно, після того, як співачка повернулася після невеликої творчої відпустки. Щоправда, аби отримати остаточний варіант Чуттєвого Біту, довелося змінити кілька студій: 

«Я записувала цю пісню на чотирьох студіях, але мені нічого не подобалося. Це були хороші аранжувальники, професіонали, але вони не могли мені дати те звучання, яке я хочу. А я відчуваю, що я вже нова, інша, а ті люди, з якими я працювала раніше, не можуть відчути, що саме мені потрібно».