На Вершині

2017-06-27 08:49:00
На Вершині
Пісня Піанобоя На Вершині, яку він сьогодні презентує, дуже не схожа на попередні роботи Дмитра Шурова. Причина в тому, що цю композицію Дмитро робив не сам, а в компанії зі столичним електронним проектом Morphom, лідером якого є Роман Черенов. Як розповів сам Pianoboy, спершу він скептично поставився до ідеї кооперації. Але все ж вирішив ризикнути

«Спочатку було трошки важко, але потім Роман приїхав до мене у студію із цукерками, я приїхав до нього із двома пляшками файного вина і після цього вже все пішло як слід. І тільки через тиждень ми з’ясували, що мені не можна їсти солодке, а він абсолютно не п’є”.

Отож роззнайомившись, Піанобой і Morphom завершили почату справу. Хоча варто відзначити, що і музику і текст для пісні написав саме Дмитро Шуров. І в його відчуттях це композиція не лише про те, як добре самому опинитися на вершині.

«Нам всім дуже подобається, коли ми чогось досягаємо, але є ще краще відчуття: це коли хтось чогось досягає з твоєю допомогою. Коли ти робиш людей навколо себе кращими. І я думаю, що оце відчуття воно є в пісні».