Фари

2017-06-09 19:42:00
Фари
Завершивши всеукраїнський тур на підтримку альбому Сонце, група Антитіла завершує і презентацію синґлів звідти. Останньою оприлюдненою піснею стає композиція Фари, яку музиканти вибрали серед кількох претендентів. Пісня була написана спільними зусиллями групи і як пригадує Тарас Тополя, спершу з’явилася музика.

«Демо цієї пісні надіслав наш клавішник і якось впродовж тижня чи двох виникла ця пісня. Текст був написаний мною в автомобілі і це дуже суміжно з дорогою і тим, чим я займався під час написання слів до цієї композиції».

Хоча зі словами до Фар вийшла цікава історія. Частину їхньої лірики можна почути в іншій композиції Антитіл з того ж альбому

«В одній з версій пісні «Танцюй» звучить приспів пісні «Фари». Але потім була написана пісня «Фари» і ми вирішили розвинути цей приспів у повноцінну композицію і тепер можна почути шматок пісні «Фари» в одній з версій пісні «Танцюй». А у «Фарах» це повноцінний приспів».

Далі в Антитіл починається фестивальне літо, на осінь група обіцяє вже продемонструвати новий матеріал, а нам поки що залишає свій прощальний уклін з альбому Сонце.