Знов Прийде Весна

2017-04-07 13:21:00
Знов Прийде Весна
На перший погляд звучить трохи дивно, що всередині весни дует Vroda презентує пісню з назвою Знов Прийде Весна. Але у дівчат на це є аж два пояснення. Перше полягає в тому, що початково видати цю пісню вони хотіли ще в лютому, але, на жаль не склалося. А друге пояснення таке, що весна це не просто пора року, а філософське поняття.

«Вона може прийти буквально 1-го березня, а може прийти в серце чи душу. До того ж тема приходу весни останнім часом бринить в контексті війни і миру для України. Тому оце все ми і вклали в це поняття і абсолютно не встидаємося презентувати фактично всередині весни пісню про те, що весна прийде. До того ж наступного року вона точно прийде».

Сама композиція, як це часто буває у Вроди, це видозмінена народна пісня, яка, виявляється, в оригіналі звучала зовсім не так

«В оригіналі це депресивна і мінорна пісня, від якої хочеться точно не про весну думати. І так склалося, що я дописала авторський приспів, який не існував в первинній версії, а разом з нашим тодішнім барабанником Олексієм Бережним ми переклали її на мажор – вона стала життєствердною.  Пісня зазвучала по-новому».