Na So E Dey Dey

2017-03-14 14:15:00
Na So E Dey Dey
Тернопільський співак нігерійського походження Лео Мантіс уже міцно закріпився в українських радіоефірах з дебютною композицією Листи. У четвер він продовжує цементувати своє положення в музиці і презентує нову роботу, яка називається Na So E Dey Dey. Фактично це перша і чи не єдина пісня в історії вітчизняної музики написана мовою піджин – це такий суржик, який виникає від змішування англійської мови та однієї з нігерійських говірок, яких в цій країні майже 300. Тому піджин – доволі поширена форма спілкування у Нігерії. 

Музичний стиль прем’єри – теж є певним міксом, в якому поєдналися улюблений Лео Мантісом африканський блюз із європейським роком. В результаті і вийшла композиція Na So E Dey Dey, в якій автор каже нам, що наші проблеми за нас ніхто не вирішить, тому покладатися варто лише на себе. 

Пісня Na So E Dey Dey це ще один крок до повноцінного альбому Лео Мантіса, який він зараз записує у студії. В цей час музикант працює над наступним синґлом звідти, що як і композиція листи буде україномовним.