Не Відпускай

2017-01-24 13:23:00
Не Відпускай
Хоча група Fireplace і утворилася в нинішньому складі лише минулого року, вона все ж встигла вже видати чотири синґли, і скоро ми почуємо прем’єру п’ятого – пісню Не Відпускай. З одного боку це цілком нова композиція, а з іншого – перша пісня, яку в своєму житті написав вокаліст команди Андрій Лучанко. Правда тоді він писав її як сольний виконавець і для себе, а тепер це вже колективна творчістьЙому слово:

«Ця пісня була написана мною дуже давно і навіть записана була давно. І це вже другий варіант її звучання. Ми вирішили її переписати, щоб це було Fireplace, а не Андрій Лучанко. Написав я її ще у десятому класі, а записав на першому курсі. І це була лайтовіша, попсовіша версія. А коли я познайомився з Fireplace, то ми вирішили її зробити в нашому стилі і з нашими музикантами, щоб це була колективна праця. І вийшла нова версія».

Ця версія увійде в дебютний альбом групи.

«Плануємо записувати альбом. Він вже, власне, записаний і перебуває на мастерингу. Там буде 8 треків україномовних і «Не Відпускай» також входитиме в цей список».

Навіть більше – там буде дві версії пісні не відпускай. Бонусом піде спеціальний варіант цього треку від групи.