Half A Billion Miles

2016-12-01 12:22:00
Half A Billion Miles
Група Vagabond Specter вперше зібралася два роки тому у складі дуету, коли двоє хлопців – Павло і Юра вирішили об’єднатися для створення музики. Станом на сьогодні команда вже розрослася до квартету, має в активі участь у кількох фестивалях, виступ на розігрів у Garbаge і готовий до виходу дебютний альбом Mirrors. Саме пісню з нього ми почуємо на радіо у неділю, як дебютний радіосинґл команди. Називається вона Half A Billion Miles, тобто пів-мільярда кілометрів. Чому так – пояснює вокаліст Vagabond Specter Павло:

«Коли я почав думати над словами цієї пісні у 2014-му, то випадково побачив новину, що супутник Rosetta приземлився на комету Чурюмова. І це було велике досягнення в історії космонавтики і людства. І вона була від нас на шаленій відстані. Це було якраз пів-мільярда кілометрів і летів він туди понад десять років».

Самій же пісні Half A Billion Miles знадобилося значно менше часу, щоб дістатися до нас. Її група завершила записувати у студії на початку цього року і відтоді трек лежав і чекав свого часу. І от дочекався.